Beauty Blender – gąbki do makijażu sposobem na oszczędność

beauty blender 4 kolorki

Panuje przekonanie, że dobry makijaż nie może być tani. Jego cena wynika z wielu zmiennych, mianowicie z kosztów samych kosmetyków, ich zużycia do wykonania jednego make-upu, a także kosztów samej makijażystki, która ma dostęp do narzędzi i technologii nieosiągalnych dla zwyczajnych kobiet. Takie przekonanie można jednak łatwo obalić, bo gąbki Beauty Blender udowadniają, że doskonały efekt można osiągnąć niewielkim kosztem.

Beauty Blender zamiast Airbrush

 

Metoda nakładania makijażu airbrush to stosunkowo nowy sposób na wykonywanie make-upu. Polega ona na natryskiwaniu twarzy kosmetykami, dzięki czemu warstwa np. podkładu jest równomiernie nałożona. Metoda ta nie należy jednak do tanich. Waha się w granicy między 150 a 300 zł za makijaż. Gąbki do makijażu Beauty Blender umożliwiają osiągniecie podobnego efektu, mianowicie równomiernego rozprowadzenia każdego podkładu. Dzięki temu koloryt cery zostaje wyrównany, a podkład nie tworzy wrażenia maski. Beauty Blender Royal może się dodatkowo poszczycić kształtem, który znacznie ułatwi równomierne rozprowadzenie podkładu po całej twarzy, w tym i trudniej dostępnych partiach. Zobacz ją tutaj.

 

BB ogranicza zużycie kosmetyków

 

Samodzielnie wykonany makijaż to nie jedyna oszczędność, jaką zapewnia Beauty Blender. Dzięki specjalnemu tworzywu, z którego stworzono gąbkę do makijażu, nie wchłania ona tak wiele podkładu, jak inne gąbeczki. To pozwala zauważalnie zmniejszyć zużycie kosmetyku, co ma bezpośrednie przełożenie na oszczędności w budżecie domowym. Aby móc ich dokonać i jak najdłużej cieszyć się ulubionym kosmetykiem, warto postawić na oryginalną gąbkę do makijażu Beauty Blender.

Gąbeczki do makijażu BB są wielorazowego użytku i jako takie wymagają regularnego czyszczenia. Pomoże w tym zestaw 2xBeautyBlender+cleanser, który zawiera dwie gąbeczki oraz mydło ekologiczne do ich czyszczenia. Jedynie regularne i staranne czyszczenie pozwoli na jak najdłuższe użytkowanie gąbeczek do makijażu. Nie przejmuj się, jeśli twoja gąbka zmieni kolor – jest to w pełni naturalna reakcja, która nie wpłynie na efekty stosowania BB. Beauty Blender najłatwiej jest kupić online, odwiedzając którąś ze znanych drogerii internetowych, np. Puderek.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *