Kępki czy paski – idealne sztuczne rzęsy dla początkujących

ardell sztuczne rzęsy

Kobiety marzą o długich i gęstych rzęsach. W tym celu kupują kolejne nowatorskie tusze, które mają zapewnić pożądany efekt. Wiele kobiet nabiera się na obietnice producentów, podczas gdy najbardziej spektakularny efekt uzyska się tylko i wyłącznie dzięki sztucznym rzęsom. Obawy kobiet są jednak zrozumiałe – nie każdą stać na wizytę w profesjonalnym salonie, gdzie zostaną przymocowane rzęsy. Nie zawsze również jest na to czas. Aby oszczędzić czas i pieniądze, a przy tym zaoszczędzić sobie wstydu, gdy sztuczne rzęsy się odkleją, warto wiedzieć, od jakich rozpocząć swoją przygodę.

 

Sztuczne rzęsy – paski czy kępki?

 

Sztuczne rzęsy sprzedawane są w dwóch formach, mianowicie w kępkach i paskach. Te drugie wyglądają zazwyczaj bardzo nienaturalnie, jednak w przypadku szczególnych okazji (np. sylwestra) można sobie pozwolić na podobny efekt. Co więcej, paski rzęs są znacznie łatwiejsze do przymocowania. Nie trzeba posiadać specjalnych umiejętności, by poradzić sobie z doczepieniem ich. Zapewniają przy tym równomierne rozłożenie rzęs i efekt tzw. firanki. Sztuczne rzęsy Ardell Wispies – kliknij tutaj – są dobrym przykładem pasków idealnych dla początkujących. Do ich wad należy jednak zaliczyć efekt sztuczności, przez który nie będą odpowiednie podczas wielu okazji, a także fakt, że ich odklejenie się na pewno nie pozostanie niezauważone. Dlatego tak ważny jest odpowiedni, mocny klej do sztucznych rzęs, np. Ardell LashTite – zobacz tutaj.

 

Ardell Combo

 

Kępki rzęs sprawdzą się u osób, które mają już jakieś doświadczenie ze stosowaniem sztucznych rzęs. Przede wszystkim pozwalają na wybór gęstości rzęs, a także wyglądają znacznie bardziej naturalnie niż paski, o ile oczywiście są odpowiednio przymocowane. Zestaw Ardell Combo Pack to nie tylko możliwość wyboru gęstości – to również szeroki wybór długości rzęs. Bliżej możesz się im przyjrzeć tutaj. Aplikacja kępek rzęs zajmuje znacznie więcej czasu i wymaga większej precyzji, dlatego trudno je polecić początkującym, niemniej po zrobieniu kilku pierwszych kroków z paskami, można sukcesywnie ćwiczyć mocowanie kępek. Ostateczny efekt przejdzie najśmielsze wyobrażenia.

Pełną ofertę sztucznych rzęs firmy Ardell oferuje drogeria online Puderek.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *