Kosmetyki wchodzące w skład serii Babuszka Agafia

babuszka agafia

Rosyjskie produkty kosmetyczne prawdziwym szturmem zawładnęły sercami wielu kobiet, ponieważ w odróżnieniu od swoich drogeryjnych koleżanek wyróżnia je bardzo ciekawy skład pozbawiony chemicznych substancji. Skóra wielu pań bardzo źle reaguje na składniki znajdujące się w tradycyjnych kosmetykach, za co odpowiedzialne są najczęściej SLS-y oraz SLES-y. Są to bardzo silne detergenty, dzięki którym kosmetyki się pienią, jednak wywołują różnego rodzaju skórne podrażnienia. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w przypadku kosmetyków z serii Babuszka Agafia.. Jakie jednak serie wchodzą w skład całej marki i po jakie produkty można sięgnąć?

Kosmetyki do pielęgnacji Babuszka Agafia

 

Kosmetyki do pielęgnacji Babuszka Agafia to seria kilku marek. W jej skład wchodzą kosmetyki Bania Agafii, Zioła i Trawy Babci Agafii, Receptury Babci Agafii oraz Apteczka Agafii„. Cała seria kosmetyków produkowana jest zgodnie z zielarskimi tradycjami mieszkańców bardzo odległej Syberii. Dzięki temu kosmetyki są tak dopracowane, że pomagają uporać się z różnymi problemami skórnymi.

 

Kosmetyki z serii Babuszka Agafia

 

Wszystkie kosmetyki Babuszki Agafii wytwarzane są wyłącznie z naturalnych składników, czyli ziołowych ekstraktów oraz olei, które w bardzo korzystny sposób wpływają na wygląd skóry i włosów. W skład całej serii wchodzą kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów, skóry głowy, a nawet zębów. Bardzo dużą popularnością cieszą się produkty, które pobudzają porost włosów takie jak np. serum na porost włosów, ponieważ wiele osób zmaga się obecnie z problemem osłabionych i wypadających kosmyków. Pielęgnując skórę swojej twarzy, nie należy zapominać o maseczkach do twarzy, które wykazują właściwości oczyszczające, nawilżające oraz odmładzające. Warto również sięgnąć po naturalne szampony, dzięki którym włosy odzyskają swój blask, a skóra głowy już nigdy nie będzie podrażniona.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *